طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

پوستر (Poster) واژه‌ای انگلیسی، و در فارسی به اسم اعلان شناخته می شود. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران شناخته می شود، واژه فرانسوی: آفیش (Affiche) واژه آلمانی: پلاکات (Plakat) است.


در هنگام طراحی یک پوستر باید در مرحله اول موارد استفاده آن مورد نظر قرار گیرد . امروزه با گسترش کسب و کار و صنعت تولید مدرن و همچنین پیشرفت فستیوال ها و جشن های بزرگ و نیاز به تبلیغات تولید پوستر یکی از واجبات روز است . از خصوصیات مهم پوستر و وجه تمایزش با دیگر روش های تبلیغاتی می توان به این نکته اشاره کرد که تبلغ شما روزانه با بازدید فراوانی رو به رو خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. نخستین پوستر انگلیسی در سال ۱۸۷۱ میلادی توسط «فدریک واکر» با روش حکاکی روی چوب تهیه گردید، ولیکن «ژول شره» فرانسوی را باید «پدرهنر پوستر» دانست. در ایران نیز تولید پوستر قدمت زیادی دارد ولیکن استاد مرتضی ممیز که به نام پدر گرافیک ایران شناخته می شود را بنیان گذار پوستر در ایران شناخته می شود.


گروه طراحی گرافیک اوتیس نیز تلاش کرده است که با مطالعه دقیق و تحلیل و تجزیه مخاطبین روند تولید پوستر را با بهترین متد روز دنیا و بهره گیری از دانش و تجربه فردی و گروهی به بهترین نحو ممکن ادامه دهد. از این رو اوتیس گرافیک آماده هرگونه همکاری در ضمینه طراحی پوستر فیلم، پوستر جشنواره، پوستر تئاتر، پوستر تبلیغاتی، پوستر محصول، پوستر رویداد ،پوستر فراخوان جشنواره، پوستر های انتخاباتی و ... می باشد.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir