موشن گرافیک و تیزر های تبلیغاتی در اصفهان

موشن گرافیک

Motion Graphic یا علم تلفیق حرکت وصدا در رسانه‌های امروزی به جائی رسیده است که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت و متحرک سازی برداری و اضافه کردن Sound Effects یا موسیقی و کلام به آن‌ها می‌توان آثار بدیعی را خلق کرد . موشن گرافیک را میتوان اینگونه تعریف کرد: دانش ادغام تصاویر و حرکت آنها به همراه صدا که در ساخت تیزر تبلیغاتی،انیمیشن های دوبعدی،برنامه های آموزشی و...کاربرد دارد و نیاز به بدون دوربین ، نور ، فیلمبرداری و به بازیگرو استفاده از رنگ های جذاب و فیلمبرداری ندارد. موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و تحرک و گرافیک به معنای تصاویری همچون وکتورها و تصاویری که عموما با برنامه های گرافیکی همچون فتوشاپ و ... ساخته میشوند. شاید امروزه در شبکه های اجتماعی و سمینارهای و مراسمات تصاویر متحرکی را دیده باشید که همراه با صوت نشان دهنده تبلیغ یک محصول یا یک برند و سازمان را انجام میدهند ، به طور کلی موشن گرافیک به دلیل جذابیت بصری که در قلب خود دارد یکی از بهترین راه های تبلیغات است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

نرم افزارهای مورد نیاز برای موشن گرافیک

از جمله نرم افزار های ساخت موشن گرافیک می توان به نرم افزار های زیر اشاره داشت :

۱-Adobe After Effects
۲-Adobe Premier
۳-Autodesk Combustion
۴-Autodesk Maya or ۳DS Max
۵- Apple Motion ۳
۶- Final Cut pro
۷- Avid Xpress

این‌ها نرم افزارهای استاندارد گرافیک متحرک یا Motion Graphic می باشند.


در موشن گرافیک می توان گفت باید به این صورت عمل کرد که ابتدا باید یک طرح گرافیکی کامل را بصورت پایا (still image) در نرم افزارهای طراحی مانند Illustrator ،Corel draw، Photoshop در لایه های مجزا طراحی کرده و ذخیره سازی کرده و سپس آنرا مستقیما وارد نرم افزارهایی چون After Effects یا Apple Motion میکنیم تا بتوانیم انها را در TimeLine خروجی نهائی انیمیشن Render کنیم ، و ببه صورت فایل نهایی ذخیره میکنیم .

شرکت اوتیس
با بهره گیری از بهترین تیم ایده پرداز و خلاق و مسلط به نرم افزارهای روز مورد نیاز در موشن گرافیک آماده ارائه یک موشن گرافیک مناسب و تاثیر گذار برای شما و محصولاتتان است. 


تیزر تبلیغاتی

واژه تیزر که به معنای ادیت کننده است، اصطلاحا به رفتاری گفته می شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می کند. هر برندی برای بهتر معرفی کردن خود نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی یا موشن گرافیک دارد ، امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند . یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی ساخت تیزر و موشن گرافیک مناسب جهت ارائه محوصلات و نوع فعالیت است که با صوت و تصویر خود ملکه ذهن مخاطبین خود می شود .تیزر یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی می باشد. از آنجایی که در تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی سرمایه و وقت زیادی هزینه می شود ،لذا باید با بهره گیری از تکنیکها و روشهای مختلف تیزرهایی طراحی و تولید کرد که از بالاترین سطح اثربخشی و جذابیت بصری برخوردار باشند. این تیزرها با‌توجه به مدل ادراک ذهنی مخاطب ساخته شده و تلاش می‌شود تا از تمام عناصر و عوامل در دسترس برای گذر از فیلترهای ادراکی مخاطب استفاده شود.


موارد استفاده فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی

• پخش فیلم ها در نمایشگاه ها
• کنفرانس ها و سمینارها
• پخش در سالن های انتظار و استراحت سازمان
• پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
• استفاده از فیلم ها به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی معرفی محصولات و خدمات سازمان
• تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
• پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
• استفاده در هتل ها و تالارها
• استفاده در فیلم های آموزشی

تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir