برندیگ و ثبت لوگو

برندینگ چیست ؟

برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین بخش های هر کسب‌ وکاری، کوچک یا بزرگ، خرده ‌فروش است. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. اما برند سازی واقعا چه معنایی دارد و چگونه بر کسب‌وکار شما اثر می‌گذارد؟ به زبان ساده، برندِ شما، اعتبار و جایگاه شما در نزد مشتریان است. برند به مشتریان شما می‌گوید که محصول شما چیست و چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه دیگران عرضه می‌کنند، چیست. برندسازی یا برندینگ حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه هاست. هر قدر تعداد این پیام‌ ها بیشتر و محتوای آن‌ ها مطلوب تر باشد، نام تجاری قوی تر می شود. اما برندینگ چیزی بیش از ایجاد یک نام یا لوگوی خاص و زیبا برای یک محصول یا خدمت است؛ برندینگ مسیری است که به واسطه آن مشتریان، محصولات و خدمات یک شرکت را درک و تجربه می کنند و آن را همواره به خاطر می سپارند.


مراحل ساخت یک برند


در برندسازی آگاهی مشتری از وجود و حضور یک نام تجاری گام اول تبلیغاتی است و بعد از آن نوبت به ایجاد درک در مشتری می رسد. نام تجاری یا نام برند در این مرحله از فعالیت ها و محصولاتش و تمام آن چیزی که هست به مشتری اطلاعات می دهد. پس از شناخت نام تجاری است که مرحله اعتماد سازی آغاز می شود و تمامی تبلیغاتی و فعالیت ها و پرستیژ سازمانی ارائه شده بر مبنای ایجاد اعتماد و جذب مشتری بیشتر است. بعد از ایجاد اعتماد، ایجاد وابستگی در مشتری نسبت به آن برند و محصول مرحله ی بعدی است چنان که گویی مشتری از برند دیگری نمی تواند استفاده کند که اینکار معمولا با ساخت باشگاه مشتریان و کمپین های تبلیغاتی انجام میشود و هدف ارائه امیتازات خاصی به مشتریان اتس. اما آخرین مرحله ای که همواره باید مد نظر داشت حفظ اعتبار و جایگاه و بروزآوری آن است. هرآنچه در برندینگ یک محصول ساخته می شود به واسطه یک برنامه دراز مدت باید حفظ و همواره گسترش یابد.

- انواع لوگو و اهمیت آن در سازمان ها
- تاثیر رنگ سازمانی روی مشتری
- تبلیغات چیست؟موارد مهم در ساخت یک برند

به منظور انجام مراحل برندسازی (branding) و تولید یک نام تجاری موفق، شما باید تجربه و ارتباطات در زمینه های ارائه شده در زیر، هماهنگ و ثابت قدم باشد که شرکت اوتیس در این راستا همراه شماست.

این موارد عبارتند از :

لوگو
• محیط
چاپ و بسته بندی
وب سایت و تبلیغات آنلاین
• بازاریابی محتوا
رسانه های اجتماعی
• فروش و ارائه خدمات به مشتری

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir