طراحی وب سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت در اصفهان | اوتیس

نتیجه فرایند ساخت سایت توسط شرکت اوتیس  گرافیک اصفهان رضایت مشتری است. شما با داشتن یک وبسایت خوب که کاربری آسان و سریعی را برای رسیدن به اهداف شما میسر می کند، می توانید حجم زیادی از هزینه های بازاریابی و تبلیغاتی را حذف کنید و با تکیه بر صندلی خود، شاهد رونق کسب و کارتان باشید.به طور کلی شما با طراحی سایت دیگر نیاز چندانی به طراحی و چاپ بنرهای تبلیغاتی و .. و توزیع در سطح شهر نیستید. اوتیس - به عنوان بزرگترین شرکت طراحی سایت در اصفهان - با تکیه بر تجربه چندین ساله و با تحقیق در عرصه ی تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وب سایت در حال فعالیت است.
این شرکت متشکل از بهترین متخصصین و مشاورین تحت وب در کشور ایران (شعبه اصلی استان اصفهان) می باشد و آماده هرگونه خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

آشنایی با تیم اوتیس

مجموعه ای کامل از تمامی تخصص های مورد نیاز
تیم برنامه نویسی تیم طراحی (UI Design)
تجربه کاربری (UX)
تیم سئو و بهینه سازی
تیم تولید محتوا

تیم شبکه های اجتماعی (دیجیتال مارکتینگ)

تیم پشتیبانی
تیم مشاوره
تیم حسابداریمراحل طراحی سایت

۱ استعلام قیمت اوتیس (شرکت طراحی سایت در اصفهان)
یکی از مهمترین بخش های هر پروژه ای استعلام قیمت است که کاربر با استعلام قیمت بتواند تصمیم بهتری بگیرد ، طراحی سایت به دلیل متفاوت بودن نیازهای کاربران قیمت های مختلفی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت ، کاربران میتوانند برای استعلام قیمت طراحی سایت همه روزه با تماس تلفنی و یا به صورت حضوری در دفتر اوتیس از قیمت ها و شرایط مطلع شوند.

۲ جلسات مشاوره
با انجام جلسات مشاوره با شما بهترین راهکارها را در جهت موفقیت وب سایت تان طرح و برنامه ریزی می نماییم و با مشاوره همکاران ما شما را در پیشرفت راه درست یاری میکنیم . به یاد داشته باشید یک طراحی سایت ایده آل و کارآمد طرح و برنامه میخواهد .

۳ محصول نهایی

پس از عقد قرارداد و مشخص شدن هدف و ماژول های سایت بعد از مدت کوتاهی وب سایت طراحی و بر روی سرور و دامین قرار داده می شود و شما با وارد کردن آدرس اینترنتی می توانید نمایی کلی از سایت را مشاهده کنید. 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کسب و کارها با تغییرات کوچک و بزرگی روبرو هستند و با رشد شرکتها و برندها و سازمان های بزرگ باید در بعضی مواقع شرکت ها بازسازی برند داشته باشند. برای وب‌سایت شما هر نوع کار مرتبط با برندینگ و بازسازی برند، بسیار مهم و حیاطی است. در صورتی که افراد از سایت شما بازدید می‌کنند ولی وب سایت تان منعکس کننده برندتان نیست ، این امر نه‌تنها منجر به سردرگمی در میان مخاطبان‌تان خواهد شد، بلکه می‌تواند آنها را از انجام فعالیت تجاری با شما باز دارد و مسیر رسیدن به موفقیت شما را بسیار کند کند. در صورتی که کسب و کار شما با یک سری تغییراتی مواجه است یا بازسازی برند دارد، طراحی مجدد وب سایت می‌تواند سودمند باشد. شما با طراحی سایت یا طراحی مجدد آن این امکان را به خود می دهید که کسب و کار اینترنتی خود را رونق دهید و علاوه بر حضور در بازار فیزیکی در بازار اینترنتی هم حرفی برای گفتن داشته باشید. از این رو تیم طراحی اوتیس تمام سعی خود را بر موفقیت بیشتر برند شما خواهد گذاشت.
شرکت اوتیس اصفهان
علاوه بر طراحی سایت در اصفهان آماده کلیه خدمات سئو و طراحی سایت در شهرهای شیراز،مشهد،تهران و ... است.
تیم سئو سایت شرکت اوتیس گرافیک اصفهان نه تنها بهترین تیم سئو در اصفهان است بلکه یکی از چندین تیم قوی در طراحی سایت و سئو در ایران است و با تجربه و آنالیز سئو و بررسی جدیدترین الگوریتم های گوگل و سئو بهترین سئو سایت را برای شما رقم میزنند. یکی از نمونه کارهای موفق این روزهای ما، سایت آریانا شیمی می باشد. این مجموعه در زمینه فروش مواد شیمیایی در اصفهان فعالیت دارد. در سال های اخیر فعالیت هایی نظیر مجموعه نام برده، قصد ورود به دنیای وب را داشته اند و تصمیم گرفته اند افزون بر فعالیت فیزیکی، فعالیت مجازی خود را تحت عنوان یک بازرگانی مواد شیمیایی بزرگ آغاز کنند. هر چند ابتدا باید مشخص شود که آیا وارد کننده مواد شیمیایی هستند یا خیر. عموما شرکت هایی که کار پخش مواد شیمیایی را انجام می دهند، مشخصات لازم را برای طراحی سایت دارند. پس می توان با خیال راحت برای تهیه مواد شیمیایی به ایشان رجوع کرد. کافی است تامین کننده مواد شیمیایی مذکور را با سایرین مقایسه کنید و از کیفیت آن ها مطلع شوید. پیش از طراحی سایت، بهتر است با مواد شیمیایی خطرناک و نکات ایمنی آن ها آشنا شوید.


برخی از نمونه کارهای طرحی سایت اوتیس گرافیک

تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir