چرا باید برای خود لوگو طراحی کنیم ؟

• طراحی لوگو به شما کمک میکند که بهتر شناخته شوید. 
طراحی لوگو به شما هویت می بخشد.
طراحی لوگو اعتماد ایجاد می کند.
طراحی لوگو استواری برند را نشان می دهد.
طراحی لوگو زیبایی را به کسب و کار شما می دهد .
طراحی لوگو یکپارچگی را نشان میدهد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

زمانی که یک طراحی لوگوی شخصی به یک مشکل تبدیل می‌شود!

موارد گفته شده در بالا دلایل بسیار خوبی برای داشتن یک لوگوی شخصی است. مگر اینکه شما هم از آن دسته انسان هایی باشید که به نظر می رسد هیچ وقت یک طراحی لوگو یا وب‌سایت شخصی تان به پایان نمی‌رسد. مدام روی آن کار می‌کنید و نواقصش را برطرف می‌کنید و در آخر نیز آن را تغییر می دهید. اما هنوز هم راضی نیستید. هیچ‌وقت احساس نمی‌کنید که طراحی لوگو تمام شده و آماده است. آیا با این مورد مواجه شده‌اید؟ آیا هنوز طراحی لوگوی شما مد نظرتون نیست ؟ این که راضی نیستید دلیلی مشخص دارد و مانند این است که یک شخص که تخصصی در مورد کار شما ندارد سعی بر این داشته باشد کار شما را انجام دهد


هنگام طراحی لوگو شخصی نکات زیر را به یاد داشته باشید

در این وضعیت سه عامل ممکن است موجب نارضایتی و تغییر مداوم لوگو و در نتیجه طراحی لوگو جدید شود:
۱. نزدیک بودن مداوم شما به پروژه طراحی لوگو و دسترسیِ بدون واسطه به آن
۲. ایده‌آل گرایی در لوگو 
۳-نداشتن تخصص کافی در طراحی لوگو

این سه مورد کنار هم می‌توانند بسیار مخرب باشند اما قرار نیست در این سه غیر قابل تغییر باشند. با استفاده از روش‌های زیر هرچه زودتر لوگوی شخصی خودتان را طراحی کنید.توضیحات برای عکس ثبت نشده

• اگر در طراحی لوگو تخصص ندارید، پروژه طراحی لوگو را به دست فرد کار بلد و حرفه ای بگذارید.مسلما با دیدن پروژه های قبلی طراحی لوگوآن فرد به سبک و روش طراحی لوگو آن شخص یا شرکت آشنایی پیدا خواهید کرد.
• اگر لازم باشد از یک طراح بخواهید که لوگو یا وب‌سایت شخصی را برایتان طراحی کند. ممکن است این کار بی اهمیت به نظر برسد! اما این‌طور نیست، خیلی از متخصصان در شاخه های گرافیک برای انجام کار خود به همکارانشان مراجعه می‌کنند، اگر باعث شود کارتان بهتر و زودتر انجام شود این کار هیچ اشکالی ندارد. لوگوی طراحی شده توسط دیگران بهتر از نداشتن یک لوگوی اصولی و خوب است.
پروژه لوگو شخصیتان را با دوستی که در موقعیت شما قرار دارد نشان دهید. این کار می‌تواند بهترین گزینه باشد. دقت داشته باشید که این کار را با یک دوست یا نهایتا دو دوست بکنید زیرا سلیقه افراد متفاوت خواهد بود و در نتیجه مجددا به طراحی لوگو ایده آل نخواهید رسید. هدف از اینکار کمک به نظر خواهی و ایجاد ایده بهتر است . دوست که می‌شناسید و از سبک کار او راضی هستید را انتخاب کنید.


از هر روشی که فکر می‌کنید مناسب‌تر است استفاده کنید، فقط این کار را سریع‌تر انجام دهید. لوگوی خودتان را داشته باشید و نتایج آن را ببینید. روند طراحی لوگو اگر طولانی مدت باشد به کسب و کار شما صدمه خواهد زد زیرا هویتی برای کسب و کار شما ایجاد نمی شود و هر روز از این مسئله گذشته اید و رقیبان شما پیشی گرفته اند . با افتخار شرکت طراحی لوگوی اوتیس گرافیک آماده ارائه خدمات طراحی لوگو و ... به شما است و در این راه به شما مشاوره رایگان خواهد داد تا یک برند یک پارچه و حرفه ای برای خود داشته باشید. هدف ما طراحی یک لوگو اصولی با استفاده از قوانین و تحقیق در مورد بازار کاری شما است .

تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir