قیمت طراحی لوگو در ایران

قبل از آنکه معیارهای قیمت لوگو را مشخص کنیم لازم است بدانیم که لوگو چیست و چرا نیاز به طراحی لوگو داریم پس در این مقاله که با موضوع قیمت طراحی لوگو برای شما آماده کردیم به مواردی از جمله لوگو چیست و کاربرد لوگو نیز میپردازیم.


لوگو چیست؟

به طور خلاصه می توان گفت لوگو تصویری است که هویت یک سازمان را در بر دارد.لوگو و آرم هردو نشان دهنده ساختار هویت یک برند ، سازمان ، کمپانی ، فروشگاه های کوچک و بزرگ ، محصول و .... می باشد. لوگو، نشانه، علامت تجاری و یا سمبل، تفاوتی ندارد که آن را چه می نامیم، آن چه اهمیت دارد آن است که این تصویر چهره ی برندشما محسوب می شود. با گسترش کسب و کار های نیاز لوگو بیشتر برای هر برندی به چشم می آید و اگر قصد ماندن و پیشرفت در کسب وکار خود را دارید نیاز به یک لوگوی مناسب و تاثییر گذار دارید. پیشنهاد ما این است که برای درک بهتر اینکه لوگو چیست و شناخت مفهوم لوگو آرم مقاله تخصصی لوگو چیست را مطالعه بفرمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

چرا کسب کار و شغل شما نیاز به طراحی لوگو دارد ؟

امروزه داشتن یک لوگو، آرم و نشانه استاندار برای کسب کارهای کوچک و بزرگ یکی از نیازهای مهم به حساب می آید.همانطور که چندی قبل گفتیم لوگو هویت یک برند است. مشتریان یا مخاطبین شما در اولین نگاه لوگو شما را می بینن و شما را مورد قضاوت قرار خواهند داد . در ادامه نیز شما را با نام و لوگو شما می شناسند. پس همانقدر که نام یک برند مهم است طراحی لوگو اصولی و تاثییر گذارنیز مهم خواهد بود. داشتن یک لوگو به شما کمک می کند تا برای کسب کار و فعالیت خود هویت ایجاد کنید و جایگاه ویژه و مورد اطمینان تری نسب به رقبای خود داشته باشید. امروزه مشتریان شما در روز صدها لوگو مختلف را خواهند دید و یک لوگو خوب با هدف ارسال پیام صحیح و انتقال حس اعتماد باعث میشود تا مشتری را ترغیب به خرید محصول یا خدمات شما کنند.
برای بهتر دانستن نیاز شما به لوگو پیشنهاد میکنیم مقاله چرا کسب و کار شما نیاز به لوگو دارد را مطالعه کنید.

طراحی لوگو ارزان یا طراحی لوگو لوکس

در ابتدا، شما به یک لوگو احتیاج دارید. هیچ اهمیتی ندارد که کسب و کار شما چقدر بزرگ یا کوچک است.شاید پیش خودتان بگویید امروز از یک لوگو آماده و ارزان استفاده میکنم و پس از پیشرفت طراحی لوگو جدید انجام خواهم داد.این یک اشتباه بزرگ در روند پیشرفت یک برند و محصول است زیرا اندک مشتریانی که با مرور زمان به دست آورده اید شما را همان لوگو شناخته و پس از تغییر هویت شاید دیگر شما نشناسند. شما برای طراحی لوگو بهتر است یک بار هزینه کنید و هزینه های پی در پی برای تغییر لوگو دوری کنید اینکار علاوه بر اینکه اجازه دور شدن مخاطبین را از شما میگیرد منجرب به حفظ سرمایه و جلوگیری از ضرر مالی و غیر مالی برای کسب و کار شما میشود. طراحی لوگو ارزان بزرگترین اشتباه در حق کسب و کار شماست.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

قیمت طراحی لوگو

نحوه قیمت گذاری لوگو بر اساس اصول مختلفی است که در ادامه به آن میپردازیم.هزینه طراحی لوگو در مرحله اول به جنس طراحی لوگو بستگی دارد. مسلما نحوه قیمت گذاری طراحی لوگو تصویری با طراحی لوگو نوشتاری متفاوت است . حتی اگر ریز تر به سبک طراحی لوگو توجه کنیم قیمت طراحی لوگو نوشتاری فارسی با دیگر زبان های مانند لوگو انگلیسی متفاوت خواهد بود .
در مرحله دوم قیمت طراحی لوگو را زمان مشخص خواهد کرد.. مفهوم زمان در طراحی لوگو مساوی با قدرت در طراحی لوگو است. مسلما زمانی که یک طراح لوگو برای طراحی لوگو میگذارد بسیار مهم است و طراحی لوگویی که در یک روز طراحی می شود با طراحی لوگویی که در ۱۰ روز طراحی می شود متفاوت است . زیرا تعداد اتود لوگویی که توسط طراحی زده میشود بیشتر بوده و طراحی بهتری انجام خواهد گرفت.
در مرحله سوم قیمت طراحی لوگو بستگی به سابقه کاری طراح یا شرکت طراحی لوگو داد. این مفهوم به آن معنا نیست که سابقه طراحی لوگو چند ماه یا چند سال است . مفهوم سابقه کاری طراح به این منظور است که برای چه برندهایی طراحی کرده است و چه تعدادی طراحی انجام شده . قدرت طراح لوگو بسیار مهم است یک طراح لوگو علاوه بر مسلط بودن به نرم افزار های گرافیکی باید دانش بالایی نسبت به طراحی لوگو داشته باشد که این دانش نیز بر قیمت طراحی لوگو تاثییر گذار خواهد بود.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

در مرحله چهارم قیمت طراحی لوگو و نشانه نحوه ارائه فرمت های خروجی مهم است اینکه آیا طراح تصاویر قابل تغییر و بدون افت کیفیت را در اختیار کارفرما خود قرار می دهد یا خیر...توجه داشته باشید تبلیغات برای برند شما ممکن است در اندازه های مختلف طراحی شود مثل یک کارت ویزیت یا بیلبورد تبلیغاتی ...
پس شما نیاز به فایل طراحی لوگو دارید که از نظر کیفیت ، رنگ بندی و ... شما را دچار مشکل نکند.
در مرحله پنجم قیمت گذاری یک لوگو بستگی به متعلقات لوگو دارد. شاید این واژه برای شما کمی مسخره و خننده دار باشد ولی لوگو نیز متعلقاتی دارد. بعضی از طراحان لوگو همراه با لوگو یک دفترچه دیحیتال یا به اصطلاح pdf در اختیار کارفرما خود قرار می دهند که به آن نیز لوگو بوک گفته می شود.لوگو بوک نشان دهنده قدرت یک لوگو و اصولی بودن آن است و کاربردهای بسیاری دارد. در لوگو بوک مشخصات لوگو از جمله مفهوم قرار گرفته است. از موارد مهمی که در لوگو بوک ها قرار میگیرد کد های رنگی مناسب ، اندازه لوگو در مقیاص مختلف ، نسب لوگو به تصویر ، اصولی که لوگو بر اساس آن طراحی شده و .... می باشد.که به شما کمک خواهد کرد که برای طراحی تبلیغات خود با استراژی بهتر رو به جلو حرکت کنید.
شرکت طراحی لوگو اوتیس گرافیک نیز همواره سعی براین داشته بهترین نوع طراحی لوگو را متناسب با هزینه طراحی لوگو توسط کارفرما را ارائه دهد. زیرا شکل گرفتن هویت برند شما به قوی تر بودن هویت برند ما کمک خواهد کرد. امیدواریم که این مقاله کمکی به پیشرفت و باز شدن دید شما نسبت به اهمیت طراحی لوگو اصولی کرده باشد.اوتیس گرافیک آماده ارائه کلیه امور طراحی لوگو در سرتاسر دنیا می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به outis.ir