گروه گرافیک اوتیس

گروه مشاوران طراحی اوتیس با استفاده از توانایی های طراحان حرفه ای و خلاق و متخصص در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان، طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان ، طراحی لوگو در تهران ، طراحی پوستر در اصفهان ، طراحی پوستر تبلیغاتی، چاپ پوستر با کیفیت و تخصصی، طراحی و چاپ در اصفهان، خدمات طراحی سایت در اصفهان و بهینه سازی سایت در اصفهان، طراحی و چاپ سررسید، طراحی و چاپ ست اداری، طراحی و چاپ جعبه در اصفهان، طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی، طراحی و چاپ تقویم رومیزی، خدمات مالتی مدیا، طراحی و چاپ لیبل سی دی، چاپ زونکن اختصاصی، خدمات عکاسی صنعتی، عکاسی صنعتی حرفه ای، غرفه سازی نمایشگاهی در اصفهان، استند نمایشگاهی، غرفه آرایی نیز از دیگر خدمات گروه طراحی و چاپ اوتیس اصفهان می باشد.

همه
طراحی لوگو
کاتالوگ
بروشور
چاپ
ui/ux
تبلیغات
متفرقه
طراحی لوگو
همه

۹ اشتباه رایج در طراحی لوگو

نقض حق کپی برداری و علامت تجاری در اینترنت، نه فقط برای طراحی، بلکه برای همه چیز از رسانه ها تا ایده ها و مالکیت معنوی است. گاهی به دلیل هزینه کم کار فرما برای طراحی لوگو ، طراحان گرافیک شروع به کپی برداری از دیگر طرح های لوگو میکنند. که این یک اشتباه بزرگ در طراحی لوگو است. زیرا لوگو هویت یک برند است و هویتی که دزدی باشد اعتبار یک برند را نابود خواهد کرد. شما به عنوان یک طراح باید اصول اخلاقی را رعایت کنید.

همه
متفرقه
طراحی لوگو

نکات طراحی لوگو وبسایت

لوگوی یک وب سایت مهمترین عامل جذب کننده یک وب سایت است و نقش مهمی در جذب مشتری وب سایت دارد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام خرید کتاب اولین چیزی که برایتان جذاب است طرح جلد کتاب بوده تا محتوای آن، طراحی لوگوی وب سایت هم مانند جلد یک کتاب در فروش دخالت مستقیم دارد. برای داشتن یک طراحی لوگو برای وبسایت خود باید نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه مناسبی در فروش از طریق وب سایت به دست بیاورید. در ادامه این مقاله به بررسی نکاتی در ارتباط با طراحی لوگوی وب سایت خواهیم پرداخت.

همه
طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو در ایران

نحوه قیمت گذاری لوگو بر اساس اصول مختلفی است که در ادامه به آن میپردازیم.هزینه طراحی لوگو در مرحله اول به جنس طراحی لوگو بستگی دارد. مسلما نحوه قیمت گذاری طراحی لوگو تصویری با طراحی لوگو نوشتاری متفاوت است . حتی اگر ریز تر به سبک طراحی لوگو توجه کنیم قیمت طراحی لوگو نوشتاری فارسی با دیگر زبان های مانند لوگو انگلیسی متفاوت خواهد بود . در مرحله دوم قیمت طراحی لوگو را زمان مشخص خواهد کرد.. مفهوم زمان در طراحی لوگو مساوی با قدرت در طراحی لوگو است. مسلما زمانی که یک طراح لوگو برای طراحی لوگو میگذارد بسیار مهم است و طراحی لوگویی که در یک روز طراحی می شود با طراحی لوگویی که در ۱۰ روز طراحی می شود متفاوت است . زیرا تعداد اتود لوگویی که توسط طراحی زده میشود بیشتر بوده و طراحی بهتری انجام خواهد گرفت.

قیمت طراحی لوگو در ایران
همه
طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای فارسی

هر برندی یک شانس دارید تا با لوگوی خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. حال تصمیم گیری با صاحبان برند است که آیا میخواهند در میان بازار رقابتی کسب و کار برتری خود را نمایان کنند یا مانند دیگران یکنواخت باشند و برتری نداشته باشند. طراحی لوگوحرفه ای یک از تصمیم هایی است که شاید آینده برند شما را تغییر دهد. ممکن است شما برای طراحی لوگوی حرفه ای مجبور به پرداخت هزینه بالاتری نسبت به لوگو های سطحی باشید ولیکن روند طراحی لوگوی حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که بهتر و برتر شناخته شوید و در نتیجه مشتریان بیشتری راجذب کسب و کار و فعالیت خود کنید.

همه
تبلیغات

۷ نکته مهم در تبلیغات

امروزه صنعت تبلیغات درحالی ‌که پشتوانه‌ی قدرتمندی برای تضمین کیفیت ندارد!، انواع محصولات گوناگون را (ایجاد برندیگ) به دنیا معرفی می‌کند این نتایج از آزمایش هزاران آگهی تبلیغاتی طی چندین سال به دست آمده است. تجربه نشان داده‌ است، تنها یک سوم از تبلیغات عرضه‌شده واقعا به نتیجه می‌رسد و بر نحوه خری